O szpitalu


          Prezes Zarządu – lek. med. Leszek Pluciński

 

Nasza placówka jest szpitalem świadczącym profesjonalne i wysokiej jakości usługi.
Klientami są jednostki indywidualne i instytucjonalne.  

 

Struktura organizacyjna szpitala

Struktura organizacyjna jednostki podzielona jest na dwie części: medyczną i administracyjno - techniczną.

Szpital Powiatowy w Chełmży w formie spółki prawa handlowego funkcjonuje od 2001 roku. Powiat Toruński wspólnie z 3 gminami powołał nowy podmiot w miejsce zlikwidowanego SPZOZ.

W chwili obecnej kapitał zakładowy spółki wynosi 11.666.500,00 zł. Udziałowcami spółki są:

Powiat Toruński - 84,99%

Miasto Chełmża - 6,24%

Gmina Chełmża - 3,33%

Gmina Łysomice - 2,76%

Gmina Łubianka - 1,93%

Bank Spółdzielczy w Brodnicy - 0,34%

WAS WIETMARSCHER Polska - 0,17%

pozostali udziałowcy prywatni - 0,25%

Szpital zatrudnia ok. 250 osób i zabezpiecza ludność powiatu toruńskiego oraz powiatów sąsiednich.

Do priorytetów Szpitala należy świadczenie wysokiej jakości usług, spełniających oczekiwania pacjenta i gwarantujących bezpieczeństwo.

 

Projekty unijne

W latach 2009-2011 Szpital realizował umowę o dofinansowanie projektu „Rozbudowa i modernizacja Szpitala Powiatowego w Chełmży”, współfinansowanego w wysokości 5,5 mln zł z EFRR, w ramach osi priorytetowej 3 Rozwój Infrastruktury Społecznej działania 3.2 Rozwój infrastruktury ochrony zdrowia i pomocy społecznej RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013.

W ramach inwestycji wybudowano ponad 3 tys m2 nowej powierzchni, wyremontowano część szpitala oraz wyposażono oddziały i pracownie w 99 sztuk nowych sprzętów. Łączna wartość inwestycji to ponad 18 mln złotych.

 

Szpital w 2008 roku zakupił nowy wysokiej klasy ambulans typu „S” na potrzeby Zespołu Ratownictwa Medycznego. Zakup w 85% sfinansowano ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Całkowity koszt projektu wyniósł ok. 420 tys. złotych.

 

 

Spółka od lat prowadzi kompleksową modernizację Szpitala zarówno w zakresie infrastruktury jak i wyposażenia w sprzęt medyczny. W 2005 roku ukończono współfinansowany przez UE w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego projekt budowy nowoczesnego bloku operacyjnego, Oddziału Intensywnej Terapii oraz Centralnej Sterylizatorni na łączną kwotę 9 mln złotych.

 

Certyfikaty i wyróżnienia

W 2006 roku Szpital uzyskał 3 miejsce w edycji konkursu „Rodzić po Ludzku”, zaś w 2009 roku otrzymał tytuł „Szpital przyjazny dziecku”.

Szpital startował również kilkakrotnie w konkursach realizowanych przez gazetę "Nowości" z cyklu "Złoty stetoskop". Poniżej niektóre z odznaczeń.

Strona korzysta z cookies do celów statystycznych i us?ug zewn?trznych (np. google analytics). Wi?cej informacji o cookies i ustawieniach przegl?darki TUTAJ [akceptuj? - zamknij]
ヴィトン 財布 コピー クロムハーツ コピー 右のペアを選ぶこと実際にフィットして、割合の問題です。 卵木製のフレームは、先のとがったあごを相殺することができます。 シャープ、幾何学的な角度で太陽光が丸顔に分類の溶出を与えます。 エルメス バーキン コピー ショッピングストリップ屋外で最もeyecatchingダウンタウンはのBolshaya スーパーコピー 財布 Dmitrovka、ハマーSUV車にクロッカスの靴から多くの技術のためのショールームに家の周りにクラスタ化されています。 それはあなたがモスクワのほとんどの瞬間の舞台デザイナー、デニスSimachevのからの仕事を見つけることができます。この四半期にです。 Simachevブティックやクラブは完全にStoleshnikovのpereulok上の同じ建物にあります。 チーフ最後の月にバズフィードの発行者として雇われているので、元ガーディアンの副編集長ジャニーン・ギブソンはゆっくりより1に一つのかごからの彼女の卵を移動されています。 まず以前のニュースのグラウンの頭、バズフィードで今でほぼ同じ位置として知られているスチュアート・ミラーを、出てきました。 そして今、特別な作家の元特殊な設計エディタジェームズ・ボールは、来ました。 これはDレイは、私たちにすべてのCIAを行った時となっています。 彼は、プレイヤーがギミックを承認する言わないだろう。 gucciコピー財布">gucciコピー財布 ビデオを作った、またはそれらがどのようにターンテーブルを回転させること猫を得た人の別の勧告を言わないだろう。 これまでのところ、あなたのオンラインビジネスを廃業しない限り、それは誰に行われていません。 あなたがあなたの机をクリアように見えます。 個人はまだ適し、作業しています? MT:カメラ自分の会社は私の焦点となってたことがありません。 私はある種の傍観者。 シャネルコピー財布 私はこのすべてを指示:頭髪を補う、外観、小道具、信号は、助けるために使用されています。 これはスーパー女性とおしとやかが、風変わりなエッジとセクシーのダッシュで、そして、我々はそれを障害することができます任意の理由のために。 どのような多額の予算とのそれらのための偉大なことは、購入することが可能になりました。 あなた自身のために穴を燃やし3020を得た場合、それをスナップするには(ほとんどの効果的な)に移動します..