Izba przyjęć

Odziały szpitalne

Blok operacyjny

Zakład opiekuńczo - leczniczy

Poradnie specjalistyczne

Pracownie

Narodowy Program Szczepień COVID19

Medycyna Sportowa

Ratownictwo medyczne

Podstawowa opieka zdrowotna

Szkoła rodzenia

Administracja Szpitala

Usługi komercyjne

Centralna Sterylizatornia

Akredytacja

Projekty EU

RODO

Dotacje z budżetu państwa i państwowych funduszy celowych

Dobry posiłek w szpitalu
8. Doposażenie oddziałów zabiegowych i zachowawczych Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w Chełmży


 

 

 


09.01.2024r.

Informujemy, że Szpital Powiatowy Sp. z o.o. w Chełmży z dniem 31.12.2023 roku zakończył realizację projektu pn. "Doposażenie oddziałów zabiegowych i zachowawczych Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w Chełmży".

Łączna wartość projektu wyniosła 5.529.320,66 zł przy dofinansowaniu w wysokości 4.892.178,19 zł, w tym blisko 230 tys. zł z Budżetu Państwa.


 

03.12.2023r.

Informujemy, że Szpital Powiatowy Sp. z o.o. w Chełmży zbliża się ku końcowi z realizacją projektu "Doposażenie oddziałów zabiegowych i zachowawczych Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w Chełmży". W efekcie realizacji projektu nasza placówka zyskała nowy sprzęt i aparaturę medyczną, w tym m.in. aparat RTG, sprzęt endoskopowy, USG, echokardiograf, KTG i wiele innych. Pacjentki rodzące od chwili obecnej mają do dyspozycji świeżo wyremontowaną salę porodową z wysokiej klasy łóżkiem porodowym. W najbliższym czasie Szpital otrzyma również nowe wyposażenie Centralnej Sterylizatorni. Zakończenie całości projektu przypadnie na koniec bieżącego roku.


 

27.09.2023r.

Informujemy, ze Szpital Powiatowy Sp. z o.o. w Chełmży przystąpił do realizacji projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa pn. "Doposażenie oddziałów zabiegowych i zachowawczych Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w Chełmży".

W ramach projektu placówka wyposaży m.in. blok operacyjny, centralną sterylizatornię, oddział położniczo-ginekologiczny oraz pracownię RTG. Zakończenie realizacji projektu planowane jest na 31.12.2023 roku. Całość projektu wyniesie ponad 5,5 mln zł.

 

  
Strona korzysta z cookies do celów statystycznych i us?ug zewn?trznych (np. google analytics). Wi?cej informacji o cookies i ustawieniach przegl?darki TUTAJ [akceptuj? - zamknij]